VLetenky

Mexický Mazatlán s Iberiou od 444 EUR

Mazatlán
Prímorské letovisko Mazatlán v mexickom štáte Sinaloa (foto: Alejandro Hernández Osuna/Flickr/CC0)

Nielen sever Mexickej riviéry máte šancu spoznávať pri využití ponuky leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického mesta Mazatlán sa predávajú za 444 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára a februára 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. januára a návrat z mexického mesta Mazatlán (MZT) dňa 25. januára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mazatlán za 444 EUR (10.01.-25.01.2022)

VIE-MZT
Viedeň, Rakúsko – Mazatlán, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická riviéra

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest ako Puerto Vallarta, Mazatlán či Acapulco.

0