VLetenky

Mexický Chetumal s Iberiou od 438 EUR

Xcalak
Xcalak (Riviera Maya), polostrov Yucatán (foto: Gamweb/Wikimedia Commons/CC0)

Nielen juh mexickej Mayskej riviéry si máte šancu pozrieť pri využití ponuky spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického mesta Chetumal (na juhu Riviera Maya v blízkosti hranice s Belize) kúpite za 438 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od októbra 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. februára s návratom z mexického Chetumalu (CTM) dňa 20. februára 2021.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Chetumal za 438 EUR (06.02.-20.02.2021)

VIE-CTM
Viedeň, Rakúsko – Chetumal, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská riviéra a Belize (doprava)

Z mexického pohraničného mesta Chetumal (ako aj zo susedného belizského Corozal) možno využiť pravidelnú lodnú dopravu na neďaleké tropické súostrovie Ambergris Caye (s prípadným pokračovaním na Caye Caulker či do Belize City). Na trase Chetumal – Belize City sa dá cestovať aj pozemnou (autobusovou) dopravou cez (už spomenutý) belizský Corozal (pri hranici s Mexikom).

0

Add a Comment