VLetenky

Mexické Los Mochis s Air France od 370 EUR

El Chepe
“El Chepe” alias Ferrocarril Chihuahua al Pacífico (foto: Elii San/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen mexický pacifický štát Sinaloa si máte možnosť pozrieť vďaka leteckej spoločnosti Air France (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do tichomorského mesta Los Mochis (Sinaloa) sa predávajú za 370 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu októbra 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. februára a návrat z mexického Los Mochis (LMM) dňa 22. októbra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Los Mochis za 370 EUR (08.10.-22.10.2020)

VIE-LMM
Viedeň, Rakúsko – Los Mochis, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Los Mochis (Sinaloa)

Ferrocarril Chihuahua al Pacífico (El Chepe)

Do prístavného Los Mochis (Sinaloa) na pobreží Pacifiku vedie populárna horská železnička Ferrocarril Chihuahua al Pacífico (známa i pod skráteným názvom El Chepe), pokladaná za jednu z najatraktívnejších železníc zemegule. Vyznačuje sa 16-hodinovou cestou cez 86 tunelov, 37 mostov a sedlo vo výške 2400 m (Divisadero) s trasovaním Chihuahua City – Cuauhtémoc – Creel – Divisadero – San Rafael – Bahuichivo – El Fuerte – Los Mochis (Mexická riviéra). Autobusovými prípojmi sú prístupné i Batopilas (z Creel) a Cerocahui/Urique (z Bahuichivo).

0

Add a Comment