VLetenky

Mexické Acapulco s KLM od 413 EUR

Acapulco
Prímorské Acapulco na pacifickej Mexickej riviére (foto: ReyungCho/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen juh Mexickej riviéry máte príležitosť uvidieť zásluhou spoločnosti Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického mesta Acapulco kúpite za 413 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do mája 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. februára a návrat z mexického Acapulco (ACA) dňa 20. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Acapulco za 413 EUR (07.02.-20.02.2021)

VIE-PVR/MZT/ACA
Viedeň – Mazatlán / Puerto Vallarta / Acapulco (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická riviéra

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest ako Puerto Vallarta, Mazatlán či Acapulco.

0

Add a Comment