VLetenky

Mexické Acapulco s Iberiou od 431 EUR

Acapulco
Pacifické Acapulco vo forme Playa Karabali (foto: Comisión Mexicana de Filmaciones/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen juh Mexickej riviéry máte príležitosť spoznať zásluhou spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického mesta Acapulco kúpite za 431 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára a februára 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. januára a návrat z mexického Acapulco (ACA) dňa 25. januára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Acapulco za 431 EUR (10.01.-25.01.2022)

VIE-ACA
Viedeň, Rakúsko – Acapulco, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická riviéra

Okrem fantastických Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či pôvabného La Paz nevynechajte ani ďalšie skvelé “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fantastickým charakterom a prekrásnymi piesočnatými plážami Pacifiku oplýva aj druhá strana úžasného Kalifornského zálivu, prakticky celá oblasť Mexickej riviéry vrátane pôvabných prímorských miest ako Puerto Vallarta, Mazatlán či Acapulco.

0