VLetenky

Mexická riviéra s United Airlines od 523 EUR

San José del Cabo
Los Cabos (San José del Cabo) na juhu mexickej Kalifornie (foto: lecates/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Odhaliť krásy Mexickej riviéry máte možnosť s tarifom leteckej spoločnosti United Airlines v spolupráci s partnerskými aerolíniami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do San José del Cabo (Los Cabos) na juhu Kalifornského polostrova sa predávajú za 379 GBP (alebo v prepočte cca 523 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 26. októbra do 16. decembra 2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve najmä v priebehu novembra 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mexickú riviéru nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 6. novembra s návratom z kalifornského San José del Cabo (SJD) dňa 17. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José del Cabo za 379 GBP (06.11.-17.11.2015)
Viedeň – San José del Cabo za 529 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – San José del Cabo za 536 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – San José del Cabo za 14621 CZK (rezervácia v ČJ)

Mexická riviéra

Okrem fantastických Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz nevynechajte ani ďalšie skvelé “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a prekrásnymi piesočnatými plážami Pacifiku oplýva aj druhá strana úžasného Kalifornského zálivu, prakticky celá oblasť Mexickej riviéry vrátane pôvabných prímorských miest (skúste čarovný Mazatlán).

0