VLetenky

Mexická riviéra s United Airlines od 452 EUR

Mexická riviéra
Pacifické prímorské letovisko Acapulco na Mexickej riviére (foto: Jeff Futo/Flickr/CC BY 2.0)

Uvidieť malebnú Mexickú riviéru máte šancu s ponukou leteckej spoločnosti United Airlines (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického prímorského letoviska Acapulco sa dajú kúpiť za 452 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 26.10.-16.12.2016 a 11.01.-13.03.2017, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mexickú riviéru nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 4. novembra a návrat z Acapulco (ACA) dňa 16. novembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Acapulco za 452 EUR (04.11.-16.11.2016)

Mexická riviéra

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či pôvabného La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest ako Acapulco či Mazatlán.

0