VLetenky

Mexická riviéra s Iberiou od 599 EUR

Mexická riviéra
Letovisko Puerto Vallarta v mexickom štáte Jalisco (foto: Kurt Bauschardt/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Spoznať Mexickú riviéru máte príležitosť so zaujímavým tarifom leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického prímorského letoviska Puerto Vallarta sa dajú kúpiť za 599 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety do 20. júna 2018, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do polovice mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mexickú riviéru nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 17. januára a návrat z Puerto Vallarta (PVR) dňa 31. januára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto Vallarta za 599 EUR (17.01.-31.01.2018)

Mexická riviéra

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či pôvabného La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva idruhá strana skvelého Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest ako Acapulco či Mazatlán.

0