VLetenky

Mexická riviéra s Iberiou od 542 EUR

Puerto Vallarta
Pacifické letovisko Puerto Vallarta na Mexickej riviére (foto: Robert Stinnett/Flickr/CC BY 2.0)

Atraktívnu Mexickú riviéru máte možnosť navštíviť pri využití tarifu leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického prímorského letoviska Puerto Vallarta sú v predaji za 542 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. apríla a návrat z mexického Puerto Vallarta (PVR) dňa 12. mája 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto Vallarta za 542 EUR (28.04.-12.05.2021)
Viedeň – Puerto Vallarta za 557 EUR (04.08.-18.08.2021)

VIE-PVR
Viedeň, Rakúsko – Puerto Vallarta, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest ako Acapulco, Puerto Vallarta či Mazatlán.

0