VLetenky

Mexická riviéra s Air Canada od 531 EUR

Mexická riviéra
Letovisko Nuevo Vallarta na Mexickej riviére (foto: Grand Velas Puerto Vallarta/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Uvidieť Mexickú riviéru (s možnosťou prehliadky Toronta) máte príležitosť s ponukou spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického prímorského letoviska Puerto Vallarta kúpite za 531 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 21. augusta do 25. decembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas prvej polovice decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. decembra (piatok) a návrat z mexického Puerto Vallarta (PVR) dňa 16. decembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto Vallarta za 531 EUR (07.12.-16.12.2018 / piatok – nedeľa)

VIE-PVR
Viedeň, Rakúsko – Puerto Vallarta, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická riviéra

Okrem fantastických Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz nevynechajte ani ďalšie skvelé “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fantastickým charakterom a prekrásnymi piesočnatými plážami Pacifiku oplýva aj druhá strana úžasného Kalifornského zálivu, prakticky celá oblasť Mexickej riviéry vrátane pôvabných prímorských miest ako Acapulco či Mazatlán.

0