VLetenky

Mexická Kalifornia s Iberiou od 601 EUR

Baja California
Prímorské scenérie Baja California Sur pri La Paz (foto: Az81964444/Wikimedia Commons/CC0)

Uvidieť krásy Kalifornského polostrova možno s tarifom spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky mexickej Kalifornie (do San José del Cabo v oblasti Los Cabos) sú v predaji za 601 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety do 20. júna 2018, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do polovice mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Los Cabos môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 17. januára a návrat zo San José del Cabo (SJD) dňa 31. januára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José del Cabo za 601 EUR (17.01.-31.01.2018)
Viedeň – San José del Cabo za 601 EUR (09.05.-23.05.2018)

Mexická Kalifornia

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či pôvabného La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fantastickým charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva aj druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, prakticky celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest (skúste kúzelný Mazatlán).

0