VLetenky

Mexická Kalifornia s Iberiou od 546 EUR

Baja California
Los Cabos (Baja California Sur) vo forme Cabo San Lucas (foto: Kirt Edblom/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Krásy Kalifornského polostrova máte šancu spoznať v rámci tarifu spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexickej Kalifornie (do San José del Cabo v oblasti Los Cabos) sa dajú kúpiť za 546 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od júna do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Los Cabos môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. septembra a návrat z mexického San José del Cabo (SJD) dňa 16. septembra 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José del Cabo za 546 EUR (01.09.-16.09.2021)
Viedeň – San José del Cabo za 558 EUR (06.07.-20.07.2021)

VIE-SJD
Viedeň, Rakúsko – San José del Cabo, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická Kalifornia

Okrem fantastických Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz nevynechajte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a prekrásnymi piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana úžasného Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest (skúste čarovný Mazatlán).

0