VLetenky

Mexická Kalifornia s Iberiou od 510 EUR

Baja California
Baja California Sur (Los Cabos) v podobe San José del Cabo (foto: Ken Bosma/Flickr/CC BY 2.0)

Spoznať pôvaby Kalifornského polostrova máte šancu s ponukou leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aeroliniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky mexickej Kalifornie (do San José del Cabo v oblasti Los Cabos) kúpite za 510 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2018 do 13. apríla 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. júla (do aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od septembra 2018 do apríla 2019).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Los Cabos môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra a návrat z mexického San José del Cabo (SJD) dňa 23. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José del Cabo za 510 EUR (07.11.-23.11.2018)

VIE-SJD
Viedeň, Rakúsko – San José del Cabo, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická Kalifornia

Okrem fascinujúcich Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či pôvabného La Paz neobíďte ani ďalšie úžasné “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fantastickým charakterom a nádhernými piesočnatými plážami Pacifiku oplýva aj druhá strana skvelého Kalifornského zálivu, prakticky celá oblasť Mexickej riviéry vrátane príťažlivých prímorských miest (skúste kúzelný Mazatlán).

0