VLetenky

Mexická Kalifornia s Iberiou od 471 EUR

Baja California
Playa del Amor (El Arco), Cabo San Lucas, Baja California del Sur (foto: Kirt Edblom/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Uvidieť pôvaby Kalifornského polostrova máte šancu vďaka tarifu spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aeroliniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky mexickej Kalifornie (do San José del Cabo v oblasti Los Cabos) sa predávajú za 471 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 21. septembra 2018 do 26. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 1. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Los Cabos môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 21. novembra a návrat z mexického San José del Cabo (SJD) dňa 3. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – San José del Cabo za 471 EUR (21.11.-03.12.2018)

VIE-SJD
Budapešť, Maďarsko – San José del Cabo, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická Kalifornia

Okrem fantastických Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz nevynechajte ani ďalšie skvelé “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a prekrásnymi piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana úžasného Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane pôvabných prímorských miest (skúste čarovný Mazatlán).

0