VLetenky

Mexická Kalifornia s Air France od 405 EUR

Baja California
Baja California Sur (Los Cabos) v podobe Cabo San Lucas (foto: Kirt Edblom/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Spoznať pôvaby Kalifornského polostrova máte príležitosť s ponukou koncernu Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky mexickej Kalifornie (do San José del Cabo v oblasti Los Cabos) sú v predaji za 405 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 21.08.-25.12. a 31.12.-26.06., min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do konca februára 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Los Cabos nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. januára (piatok) a návrat z mexického San José del Cabo (SJD) dňa 3. februára 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – San José del Cabo za 405 EUR (25.01.-03.02.2019 / piatok – nedeľa)

VIE-SJD
Viedeň, Rakúsko – San José del Cabo, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mexická Kalifornia

Okrem fantastických Los Cabos (San José del Cabo a Cabo San Lucas) na najjužnejšom cípe Kalifornského polostrova či príťažlivého La Paz nevynechajte ani ďalšie skvelé “miestečká” v bližšom či širšom okolí. Podobným fascinujúcim charakterom a prekrásnymi piesočnatými plážami Pacifiku oplýva i druhá strana úžasného Kalifornského zálivu, v podstate celá oblasť Mexickej riviéry vrátane pôvabných prímorských miest (skúste čarovný Mazatlán).

0