VLetenky

Mayská riviéra s Delta Air Lines od 538 EUR

Riviera Maya
Plážové scenérie karibskej mexickej Riviera Maya (foto: Ricymar Photography/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka ponuke spoločnosti Delta Air Lines (v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team) možno navštíviť (nielen) mexickú Mayskú riviéru (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na mexický tropický ostrov Cozumel na famóznej karibskej Mayskej riviére sa predávajú od 538 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 06.01.-22.03. a 01.11.-16.12.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 11. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletmi) v priebehu februára, marca a decembra 2015.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na Mayskú riviéru nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 19. februára s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 5. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 538 EUR (19.02.-05.03.2015)
Viedeň – Cozumel za 546 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Cozumel za 556 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Cozumel za 563 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Cozumel za 15813 CZK (rezervácia v ČJ)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde istotne nevynechajte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či preslávené Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Svetoznámy Tulum núka výborné archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti veľmi obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte príležitosť porovnať si kvalitu pacifického pobrežia Mexickej riviéry s prekrásnymi miestnymi karibskými plážami Mayskej riviéry, ktoré sú neskutočným magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Neuveriteľný farebný svet v dych berúcich podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa radí k jedným z najnavštevovanejších potápačských lokalít modrej planéty.

0