VLetenky

Mayská riviéra s American Airlines od 553 EUR

Contoy Island
Mexický tropický ostrovček Isla Contoy v oblasti Karibiku (foto: Son of Groucho/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka tarifu spoločnosti American Airlines (v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld) máte možnosť navštíviť (nielen) mexický mikroregión Riviera Maya (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Cancúnu na karibskej Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 553 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Za 571 EUR doletíte na tropický ostrov Cozumel.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 11.01.-06.03. a 26.10.-16.12.2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára a marca 2016.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na Mayskú riviéru nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 29. februára s návratom z prímorského letoviska Cancún (CUN) dňa 14. marca 2016 (za 553 EUR).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky na Riviera Maya môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 18. februára s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 5. marca 2016 (za 571 EUR).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cancún za 553 EUR (29.02.-14.03.2016)
Viedeň – Cancún za 559 EUR (rezervácia v NJ)

Viedeň – Cozumel za 571 EUR (18.02.-05.03.2016)
Viedeň – Cozumel za 571 EUR (rezervácia v NJ)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde určite neobíďte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum ponúka vynikajúce archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu odskúšať si kvalitu karibských pláží Riviera Maya (s magickým bielym pieskom), ktoré sú neuveriteľným lákadlom pre cestovateľov z celej planéty. Neskutočný farebný svet v dych berúcich podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa zaraďuje k jedným z najnavštevovanejších potápačských lokalít zemegule.

0