VLetenky

Mayotte s Qatar Airways od 597 EUR

Îlot de Sable Blanc
Koralový ostrovček Îlot de Sable Blanc (foto: Frédéric Ducarme/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

V rámci tropických ostrovov Indického oceánu láka aj ponuka spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) a partnerov na návštevu famózneho Mayotte (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske súostrovie v Indickom oceáne pod názvom Mayotte sa dajú kúpiť za 597 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 15.02.-20.03., 01.04.-29.06., 12.07.-26.07. a 05.08.-30.11., min. dobu pobytu 4 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 18. februára (alebo do do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mayotte nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 4. marca a návrat z Dzaoudzi (DZA) dňa 18. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dzaoudzi (Mayotte) za 597 EUR (04.03.-18.03.2019)

VIE-DZA
Viedeň, Rakúsko – Dzaoudzi, Mayotte (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayotte

Pôsobivé súostrovie Mayotte v Indickom oceáne sa síce geograficky zaraďuje do reťaze Komorských ostrovov, avšak politicky patrí k francúzskym zámorským územiam (a v roku 2014 sa stalo i súčasťou Európskej Únie). Čaká Vás v Mozambickom prielive, zhruba 600 km východne od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a približne 400 km severne od pobrežia gigantického Madagaskaru.

Prekrásne ostrovy Grande Terre a Petite Terre upútajú hlavne svojimi príjemnými plážami s bielym pieskom (a priezračným azúrovým morom) a výbornými podmienkami na pohodové kúpanie či objavovanie fantastického podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na pozoruhodné Komory (alias Komorské ostrovy) či dramatický susedný Madagaskar.

0