VLetenky

Mayotte s Qatar Airways od 525 EUR

Îlot de Sable Blanc
Koralový ostrovček Îlot de Sable Blanc (foto: Kelly064/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

V rámci tropických ostrovov Indického oceánu zvádza ponuka spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) a partnerov aj na návštevu znamenitého Mayotte (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na (francúzske súostrovie v Indickom oceáne s názvom) Mayotte sú v predaji za 525 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 20.02.-26.03., 14.04.-14.07. a 01.08.2020-20.02.2021, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 24. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mayotte nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 4. marca a návrat z Dzaoudzi (DZA) dňa 18. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dzaoudzi (Mayotte) za 525 EUR (04.03.-18.03.2020)

VIE-DZA
Viedeň, Rakúsko – Dzaoudzi, Mayotte (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayotte

Impresívne súostrovie Mayotte v Indickom oceáne sa síce geograficky radí do reťaze Komorských ostrovov, avšak politicky patrí k francúzskym zámorským územiam (a v roku 2014 sa stalo aj súčasťou Európskej Únie). Očakáva Vás v Mozambickom prielive, približne 600 km východne od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia gigantického Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Terre a Petite Terre upútajú najmä svojimi pohodovými plážami s bielym pieskom (a priezračným azúrovým morom) a vynikjaúcimi podmienkami na príjemné kúpanie či odhaľovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť i na pozoruhodné Komory (alias Komorské ostrovy) či magický susedný Madagaskar.

0

Add a Comment