VLetenky

Mayotte s Kenya Airways od 658 EUR

Îlot des Sternes
Koralový ostrovček Îlot des Sternes (foto: Frédéric Ducarme/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

V rámci tropických ostrovov Indického oceánu vábi ponuka spoločnosti Kenya Airways (Sky Team) a partnerských Air France-KLM na prehliadku afrického Mayotte (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na (francúzske súostrovie v Indickom oceáne s názvom) Mayotte sú v predaji za 658 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 26.10.-15.12.2021 a 01.01.-30.06.2022, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla do júna 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Mayotte môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 14. júna a návrat z Dzaoudzi (DZA) dňa 29. júna 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dzaoudzi (Mayotte) za 658 EUR (14.06.-29.06.2022)

VIE-DZA
Viedeň, Rakúsko – Dzaoudzi, Mayotte (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayotte

Pôsobivé súostrovie Mayotte v Indickom oceáne sa síce geograficky zaraďuje do reťaze Komorských ostrovov, avšak politicky patrí k francúzskym zámorským územiam (a v roku 2014 sa stalo aj súčasťou Európskej Únie). Čaká Vás v Mozambickom prielive, zhruba 600 km východne od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a približne 400 km severne od pobrežia gigantického Madagaskaru.

Prekrásne ostrovy Grande Terre a Petite Terre upútajú hlavne svojimi príjemnými plážami s bielym pieskom (a priezračným azúrovým morom) a výbornými podmienkami na pohodové kúpanie či objavovanie fantastického podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť aj na pozoruhodné Komory (alias Komorské ostrovy) či dramatický susedný Madagaskar.

0