VLetenky

Mayotte s Kenya Airways od 642 EUR

Sada
Mayotte – Tahiti Plage na ostrove Grande Terre (foto: Peioman/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Pokiaľ obľubujete tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Kenya Airways (Sky Team) na návštevu znamenitého Mayotte (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske súostrovie v Indickom oceáne s názvom Mayotte sú v predaji za 642 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.08.-15.12. a 01.01.-30.06., max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla a mája 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mayotte nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 30. apríla a návrat zo Dzaoudzi (DZA) dňa 15. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dzaoudzi (Mayotte) za 642 EUR (30.04.-15.05.2018)

Mayotte

Impresívne súostrovie Mayotte v Indickom oceáne sa síce geograficky radí do reťaze Komorských ostrovov, avšak politicky patrí k francúzskych zámorským územiam (a v roku 2014 sa stalo aj súčasťou Európskej Únie). Očakáva Vás v Mozambickom prielive, približne 600 km na východ od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia gigantického Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Terre a Petite Terre upútajú najmä svojimi pohodovými plážami s bielym pieskom (a priezračným azúrovým morom) a vynikajúcimi podmienkami na príjemné kúpanie či odhaľovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť i na pozoruhodné Komory (alias Komorské ostrovy) či magický susedný Madagaskar.

0