VLetenky

Mayotte s Kenya Airways od 317 EUR

Îlot de Sable Blanc
Koralový ostrovček Îlot de Sable Blanc (foto: Frédéric Ducarme/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak obľubujete tropické ostrovy Indického oceánu, mohol by Vám padnúť vhod zaujímavý tarif Kenya Airways (a partnerov zo Sky Team) na návštevu znamenitého Mayotte (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske súostrovie v Indickom oceáne s názvom Mayotte kúpite za 317 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-15.12. a 01.01.-30.06., max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca novembra 2018 do konca mája 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mayotte nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 23. novembra a návrat z Dzaoudzi (DZA) dňa 4. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Dzaoudzi (Mayotte) za 317 EUR (23.11.-04.12.2018)

VIE-DZA
Viedeň, Rakúsko – Dzaoudzi, Mayotte (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayotte

Impresívne súostrovie Mayotte v Indickom oceáne sa síce geograficky radí do reťaze Komorských ostrovov, avšak politicky patrí k francúzskym zámorským územiam (a v roku 2014 sa stalo aj súčasťou Európskej Únie). Očakáva Vás v Mozambickom prielive, približne 600 km východne od čierneho kontinentu (resp. od Mozambiku) a zhruba 400 km severne od pobrežia gigantického Madagaskaru.

Nádherné ostrovy Grande Terre a Petite Terre upútajú najmä svojimi pohodovými plážami s bielym pieskom (a priezračným azúrovým morom) a vynikajúcimi podmienkami na príjemné kúpanie či odhaľovanie fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Skúste si odskočiť i na pozoruhodné Komory (alias Komorské ostrovy) či magický susedný Madagaskar.

0