VLetenky

Martinik s Corsair International od 421 EUR

Martinique
Pláž Petite Anse d’Arlet na juhozápade ostrova Martinik (foto: David Stanley/Flickr/CC BY 2.0)

Šancu uvidieť príjemné tropické súostrovie Martinik (Martinique) ponúka spoločnosť Corsair International (TUI Group) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzsky karibský department Martinik (do Fort-de-France) kúpite za 421 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra do polovice októbra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Martinik môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. septembra a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 18. septembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fort-de-France (Martinik) za 421 EUR (04.09.-18.09.2019)

VIE-FDF
Viedeň, Rakúsko – Martinik, Francúzsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Martinik (Martinique)

Príťažlivý Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak nesmiernou krásou požehnaný) ostrov v Karibskom mori, geograficky radíme do neskutočne čarovného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa zaraďuje aj do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec zaťažovať.

Impresívny Martinik leží medzi nemenej pôvabnými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov úžasných horských scenérií zrejme okúzli nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Prekrásne piesočnaté pláže očaria nejedného fanúšika Karibiku, pohodového plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0

Add a Comment