VLetenky

Martinik s Corsair International od 344 EUR

Martinique
Oblasť Pointe du Bout na juhu Martiniku (foto: Mickaël BRUNO/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Lákavú príležitosť spoznať pohodové tropické súostrovie Martinik (Martinique) núka spoločnosť Corsair International (TUI Group) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzsky karibský department Martinik (do Fort-de-France) sú v predaji za 344 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 25.04.-21.06. a 01.09.-16.10.2019 / návraty v období 13.05.-30.06. a 17.09.-27.10.2019, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 1. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra do polovice októbra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Martinik môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. septembra a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 25. septembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fort-de-France (Martinik) za 344 EUR (11.09.-25.09.2019)

VIE-FDF
Viedeň, Rakúsko – Martinik, Francúzsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Martinik (Martinique)

Pôvabný Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak neskutočnou krásou obdarený) ostrov v Karibskom mori, geograficky zaraďujeme do nesmierne kúzelného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa radí i do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec trápiť.

Pôsobivý Martinik leží medzi nemenej príťažlivými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov skvelých horských scenérií pravdepodobne očarí nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Nádherné piesočnaté pláže okúzlia nejedného priaznivca Karibiku, príjemného plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0