VLetenky

Martinik s Air France od 550 EUR

Martinique
Neutíchajúci plážový život francúzskeho karibského Martiniku (foto: Matthias Ripp/Flickr/CC BY 2.0)

Šancu spoznať pohodové tropické súostrovie Martinik núka spoločnosť Air France v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z pražského letiska).

Spiatočné letenky na Martinik sa predávajú za 550 EUR s odletom zo spomínanej Prahy. Tarifné podmienky určujú odlety v období 28.03.-30.06. a 01.09.-30.11.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. februára. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Martinik nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 4. apríla a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 14. apríla 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Fort-de-France za 550 EUR (04.04.-14.04.2015)
Praha – Fort-de-France za 556 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Fort-de-France za 568 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Fort-de-France za 15796 CZK (rezervácia v ČJ)

Martinik (Martinique)

Pôvabný Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak neskutočnou krásou požehnaný) ostrov v Karibskom mori, geograficky zaraďujene do neuveriteľne kúzelného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa radí aj do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec zaťažovať.

Pôsobivý Martinik leží medzi nemenej príťažlivými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov skvelých horských scenérií pravdepodobne očarí nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Nádherné piesočnaté pláže okúzlia nejedného priaznivca Karibiku, príjemného plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0