VLetenky

Martinik s Air France od 471 EUR

Anse Mitan
Dramatická Anse Mitan v juhozápadnej časti francúzskeho Martiniku (foto: Selden Vestrit/Flickr)

Celkom pútavú možnosť vzhliadnuť príjemné tropické súostrovie Martinik ponúka najmä cestovateľom spoza rieky Moravy spoločnosť Air France z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi).

Spiatočné letenky na Martinik sa dajú kúpiť za 471 EUR s odletom z Lipska. Tarifné podmienky určujú odlety od 1. marca do 31. mája 2015, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 26. novembra. Dostupnosť leteniek za najnižšiu cenu nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Lipska (LEJ) dňa 2. marca a návrat z Fort-de-France (FDF) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 16. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Lipsko – Fort-de-France za 471 EUR (02.03.-16.03.2015)
Lipsko – Fort-de-France za 487 EUR (rezervácia v SJ)
Lipsko – Fort-de-France za 13555 CZK (rezervácia v ČJ)

Martinik (Martinique)

Príťažlivý Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak neuveriteľnou krásou obdarený) ostrov v Karibskom mori, geograficky radíme do neskutočne čarovného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska patrí i do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto si s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec robiť starosti.

Impresívny Martinik leží medzi nemenej pôvabnými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov úžasných horských scenérií pravdepodobne okúzli nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Prekrásne piesočnaté pláže očaria nejedného fanúšika Karibiku, pohodového plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0