VLetenky

Martinik s Air France od 442 EUR

Le Carbet
Plážové scenérie Le Carbet na západe Martiniku (foto: Guerinf/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Pútavú príležitosť spoznať pohodové tropické súostrovie Martinik (Martinique) núka koncern Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na francúzsky karibský department Martinik sú v predaji za 442 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2015 do 30. júna 2016 (s výnimku blackoutu 22.12.-31.12.2015), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 5. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete (v obmedzenom množstve) v prvej polovici roku 2016 a za maličký príplatok i v čase od septembra do decembra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Martinik môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 2. februára a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 16. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Fort-de-France za 442 EUR (02.02.-16.02.2016)
Budapešť – Fort-de-France za 469 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Fort-de-France za 146300 HUF (rezervácia na webe dopravcu – KL/AF)

Budapešť – Fort-de-France za 474 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Fort-de-France za 12725 CZK (rezervácia v ČJ)

Martinik (Martinique)

Pôvabný Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak neskutočnou krásou obdarený) ostrov v Karibskom mori, geograficky zaraďujeme do nesmierne kúzelného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa radí i do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec zaťažovať.

Pôsobivý Martinik leží medzi nemenej príťažlivými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov skvelých horských scenérií pravdepodobne očarí nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Nádherné piesočnaté pláže okúzlia nejedného priaznivca Karibiku, príjemného plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0