VLetenky

Martinik s Air France od 440 EUR

Martinique
Obdivuhodné plážové scenérie Karibiku v južnej partii Martiniku (foto: hubgib/Pixabay/CC0)

Lákavú príležitosť uvidieť príjemné tropické súostrovie Martinik (Martinique) ponúka holding Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na francúzsky karibský department Martinik sa predávajú za 440 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 26. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete predovšetkým (s odletom) v období od polovice februára do konca júna 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Martinik nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 10. februára a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 28. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Fort-de-France za 440 EUR (10.02.-28.02.2016)
Budapešť – Fort-de-France za 145700 HUF (rezervácia na webe dopravcu – KL/AF)
Budapešť – Fort-de-France za 472 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Fort-de-France za 12658 CZK (rezervácia v ČJ)

Martinik (Martinique)

Príťažlivý Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak nesmiernou krásou požehnaný) ostrov v Karibskom mori, geograficky radíme do neskutočne čarovného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa zaraďuje aj do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec trápiť.

Impresívny Martinik leží medzi nemenej pôvabnými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov úžasných horských scenérií zrejme okúzli nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Prekrásne piesočnaté pláže očaria nejedného fanúšika Karibiku, pohodového plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0