VLetenky

Martinik s Air France od 430 EUR

Martinique
“Plage des Salines” v južnej partii Martiniku (foto: Patrice78500/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Lákavú príležitosť uvidieť príjemné tropické súostrovie Martinik (aj v priebehu Vianoc) ponúka koncern Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzsky karibský ostrov Martinik sú v predaji za 430 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.08.-21.12.2018 a 01.01.-31.01.2019., min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 28. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Martinik nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 18. decembra a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 29. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Fort-de-France za 430 EUR (18.12.-29.12.2018)

BUD-FDF
Budapešť, Maďarsko – Fort-de-France, Martinik (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Martinik (Martinique)

Príťažlivý Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak nesmiernou krásou požehnaný) ostrov v Karibskom mori, geograficky radíme do neskutočne čarovného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa zaraďuje aj do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec zaoberať.

Impresívny Martinik leží medzi nemenej pôvabnými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov úžasných horských scenérií zrejme okúzli nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Prekrásne piesočnaté pláže očaria nejedného fanúšika Karibiku, pohodového plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0