VLetenky

Martinik s Air France od 390 EUR

Martinique
Oblasť Anses-d’Arlet na juhu Martiniku (foto: Mickaël BRUNO/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Atraktívnu príležitosť uvidieť príjemné karibské súostrovie Martinik (i v priebehu Vianoc či letných prázdnin) núka holding Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzsky tropický ostrov Martinik (do Fort-de-France) sa predávajú za 390 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 08.11.-21.12.2018 a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj 12. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v rámci horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od začiatku novembra 2018 do konca júna 2019).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Martinik nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 16. decembra (nedeľa) a návrat z Fort-de-France (FDF) dňa 29. decembra 2018 (sobota).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky na Martinik môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 30. júna (nedeľa) a návrat z Fort-de-France (FDF) dňa 13. júla 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Fort-de-France za 390 EUR (16.12.-29.12.2018 / nedeľa – sobota)
Budapešť – Fort-de-France za 390 EUR (30.06.-13.07.2019 / nedeľa – sobota)

BUD-FDF
Budapešť, Maďarsko – Fort-de-France, Martinik (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Martinik (Martinique)

Príťažlivý Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak nesmiernou krásou požehnaný) ostrov v Karibskom mori, geograficky radíme do neskutočne čarovného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa zaraďuje aj do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec zaťažovať.

Impresívny Martinik leží medzi nemenej pôvabnými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov úžasných horských scenérií zrejme okúzli nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Prekrásne piesočnaté pláže očaria nejedného fanúšika Karibiku, pohodového plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0