VLetenky

Martinik s Air Canada od 466 EUR

Martinique
Ostrovček Ilet Thierry na východe Martiniku (foto: Mickaël BRUNO/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Príležitosť uvidieť príjemné tropické súostrovie Martinik (Martinique) núka letecká spoločnosť Air Canada (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzsky karibský department Martinik (do Fort-de-France) sa dajú za 466 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 04.09.-16.12.2020 a 01.01.-31.03.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Martinik nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 10. októbra a návrat z francúzskeho Fort-de-France (FDF) dňa 25. októbra 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Fort-de-France (Martinik) za 466 EUR (10.10.-25.10.2020)

PRG-FDF
Praha, Česko – Martinik, Francúzsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Martinik (Martinique)

Príťažlivý Martinik, rozlohou neveľký (ale naopak neuveriteľnou krásou požehnaný) ostrov v Karibskom mori, geograficky radíme do nesmierne kúzelného súostrovia Malé Antily. Administratívno-politicky ako zámorské teritórium Francúzska sa zaraďuje aj do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) a preto sa s vízovými povinnosťami nemusíte vôbec zaoberať.

Impresívny Martinik leží medzi nemenej pôvabnými karibskými tropickými ostrovmi Dominika a Svätá Lucia. Vášnivých milovníkov úžasných horských scenérií zrejme okúzli nielen najvyšší bod Martiniku, aktívny vulkán Mt. Pelée (1397 m). Prekrásne piesočnaté pláže okúzlia nejedného fanúšika Karibiku, pohodového plážového leňošenia či aktívnych vodných športov.

0

Add a Comment