VLetenky

Maroko s Travel Service od 96 EUR

Legzira Beach
Fotogenická Legzira Plage pri juhomarockom meste Sidi Ifni (foto: Dale Harvey/Flickr/CC BY 2.0)

Južné Maroko majú šancu navštíviť flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia s last minute ponukou charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do lákavého severoafrického Maroka sú k dispozícii za 405 PLN (alebo v prepočte cca 96 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 23. júna (piatok) a návratom z marockého prímorského mesta Agadir (AGA) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 7. júla 2017 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Agadir za 405 PLN / 96 EUR (23.06.-07.07.2017)

Maroko

Príťažlivé široké okolie Agadiru

Impresívny Agadir, ktorý Vás očakáva zhruba 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi prekrásnymi plážami. O niečo severnejšie nájdete príjemné prímorské mesto Essaouira (a pokračovať sa dá popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú príležitosť vzhliadnuť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Famózny Marrákeš v centrálnej partii Maroka

Miliónový Marrákeš, položený v juhozápadnej časti Maroka, Vás očakáva v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka ho možno využiť i ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0