VLetenky

Maroko s Travel Service od 87 EUR

Legzira Beach
Legzira Plage pri juhomarockom meste Sidi Ifni (foto: Yassine 1312/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Južné Maroko majú možnosť navštíviť pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia vďaka last minute ponuke charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do lákavého severoafrického Maroka sú k dispozícii za 365 PLN (alebo v prepočte cca 87 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 9. júna (piatok) a návratom z marockého prímorského mesta Agadir (AGA) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 23. júna 2017 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Agadir za 365 PLN / 87 EUR (09.06.-23.06.2017)

Maroko

Pôvabné široké okolie Agadiru

Pôsobivý Agadir, ktorý Vás čaká približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie zameraní cestovatelia majú šancu uvidieť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka sa dá možno využiť aj ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0