VLetenky

Maroko s Travel Service od 78 EUR

Mirhleft
Pobrežné scenérie v okolí juhomarockého mestečka Mirleft (foto: Davide Palmisano/Flickr/CC BY 2.0)

Južné Maroko majú príležitosť navštíviť flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do lákavého severoafrického Maroka sú k dispozícii za 329 PLN (alebo v prepočte cca 78 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 26. mája (piatok) a návratom z marockého prímorského mesta Agadir (AGA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 3. júna 2017 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Agadir za 329 PLN / 78 EUR (26.05.-03.06.2017)

Maroko

Príťažlivé široké okolie Agadiru

Impresívny Agadir, ktorý Vás očakáva zhruba 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi prekrásnymi plážami. O niečo severnejšie nájdete príjemné prímorské mesto Essaouira (a pokračovať sa dá popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie orientovaní cestovatelia majú príležitosť vzhliadnuť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Famózny Marrákeš v centrálnej partii Maroka

Miliónový Marrákeš, položený v juhozápadnej časti Maroka, Vás očakáva v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka ho možno využiť i ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0