VLetenky

Maroko s Travel Service od 56 EUR

Mirleft
Prímorské scenérie v okolí juhomarockého mestečka Mirleft (foto: Davide Palmisano/Flickr/CC BY 2.0)

Južné Maroko majú šancu navštíviť pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia vďaka aktualizovanej last minute ponuke charterových leteniek na krídlach spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pútavého severoafrického Maroka sú k dispozícii za 235 PLN (alebo v prepočte cca 56 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 26. mája (piatok) a návratom z marockého prímorského mesta Agadir (AGA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 2. júna 2017 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Agadir za 235 PLN / 56 EUR (26.05.-02.06.2017)

Maroko

Pôvabné široké okolie Agadiru

Pôsobivý Agadir, ktorý Vás čaká približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú šancu spoznať menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka sa dá využiť aj ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0