VLetenky

Maroko s Travel Service od 101 EUR

Mirleft Beach
Pobrežie v okolí juhomarockého mestečka Mirleft (foto: mehdi ahdid/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Južné Maroko majú šancu navštíviť flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia vďaka last minute ponuke charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do severoafrického Maroka sú k dispozícii za 423 PLN (alebo v prepočte cca 101 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 21. júla (piatok) a návratom z marockého prímorského mesta Agadir (AGA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 28. júla 2017 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Agadir za 423 PLN / 101 EUR (21.07.-28.07.2017)

Maroko

Pôvabné široké okolie Agadiru

Pôsobivý Agadir, ktorý Vás čaká približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie zameraní cestovatelia majú príležitosť spoznať menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka sa dá využiť aj ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0