VLetenky

Maroko s Ryanair od 115 EUR

MArrákeš
Zákutia marockého mesta Marrákeš na úpätí pohoria Atlas (foto: Bernd Schray/Pixabay/CC0)

Na výlet do impresívneho severoafrického Maroka (v chladnejšom období) máte príležitosť využiť priame letecké spojenie na budúcej pravidelnej linke spoločnosti Ryanair z Budapešti.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého veľkomesta Marrákeš sa predávajú za 115 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty od 30. októbra 2017 do 23. marca 2018 a predaj do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov (pri cestovaní s príručnou batožinou – povolené 2 ks).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od začiatku decembra 2017 do polovice marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Maroka nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 11. decembra s návratom z marockého Marrákešu (RAK) dňa 22. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Marrákeš za 115 EUR (11.12.-22.12.2017)

Maroko

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká blízko úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vcelku vhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na svoju polohu sa dá použiť i ako východisko výletov do centrálneho regiónu.

Pôvabné široké okolie Marrákešu

Približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu Vás očakáva Agadir, lákavý najmä v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú možnosť odhaliť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru (územie pod marockou správou).

0