VLetenky

Maroko s KLM od 119 EUR

Gorges du Dadès
Kľukatá horská cesta vo fotogenickej marockej tiesňave Gorges du Dadès (foto: R./Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu do pôsobivého severoafrického Maroka možno využiť ponuku spoločnosti KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého veľkomesta Marrákeš sa predávajú za 119 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v čase od začiatku novembra 2017 do konca marca 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Maroka môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. januára s návratom z marockého Marrákešu (RAK) dňa 17. januára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Marrákeš za 119 EUR (08.01.-17.01.2018)

Maroko

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká blízko úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vcelku vhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na svoju polohu sa dá použiť i ako východisko výletov do centrálneho regiónu.

Pôvabné široké okolie Marrákešu

Približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu Vás očakáva Agadir, lákavý najmä v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú možnosť odhaliť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru (územie pod marockou správou).

0