VLetenky

Maroko s Eurowings od 80 EUR

Legzira Plage
Fotogenická Legzira Plage pri juhomarockom meste Sidi Ifni (foto: Dale Harvey/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu do severoafrického Maroka máte príležitosť využiť aj priame spojenie na pravidelných linkách leteckej spoločnosti Eurowings z rakúskej Viedne.

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého mesta Agadir sa dajú kúpiť za 80 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas novembra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Maroka nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 11. novembra (sobota) s návratom z Agadiru (AGA) dňa 18. novembra 2017 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Agadir za 80 EUR (11.11.-18.11.2017)

Maroko

Príťažlivé široké okolie Agadiru

Impresívny Agadir, ktorý Vás očakáva zhruba 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi prekrásnymi plážami. O niečo severnejšie nájdete príjemné prímorské mesto Essaouira (a pokračovať sa dá popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú šancu uvidieť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Famózny Marrákeš v centrálnej partii Maroka

Miliónový Marrákeš, položený v juhozápadnej časti Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka ho možno využiť i ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0