VLetenky

Maroko s Enter Air od 44 EUR

Ouarzazate
Kasbah Taourirt v Ouarzazate (foto: Bjørn Christian Tørrissen/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Južné Maroko majú príležitosť navštíviť pohotovejší a flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Enter Air (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pútavého severoafrického Maroka sú k dispozícii za 191 PLN (alebo v prepočte cca 44 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 24. februára a návratom z marockého prímorského mesta Agadir (AGA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 3. marca 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Katovice – Agadir za 191 PLN / 44 EUR (24.02.-03.03.2017)

Maroko

Pôvabné široké okolie Agadiru

Pôsobivý Agadir, ktorý Vás čaká približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu, Vás upúta nielen v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú šancu spoznať menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru.

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu prakticky v strede Maroka sa dá využiť aj ako východisko výletov do celého centra krajiny.

0