VLetenky

Maroko s Austrian Airlines od 147 EUR

Majorelle Garden
Botanická záhrada Jardin Majorelle v Marrákeši (foto: Tipiac/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Do severoafrického Maroka sa máte príležitosť vypraviť pri využití priamej (sezónnej) linky leteckej spoločnosti Austrian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého veľkomesta Marrákeš sa dajú kúpiť za 147 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 26. októbra 2016 do 28. februára 2017, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 12. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedeného času platnosti tarifu v priebehu zimného letového poriadku 2016/2017.

Príklady rezervácií:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Maroka môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. novembra (sobota) s návratom z marockého Marrákešu (RAK) dňa 12. novembra 2016 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Marrákeš za 147 EUR (05.11.-12.11.2016)

Maroko

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vcelku výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu v strede Maroka sa dá využiť i ako východisko výletov do celého regiónu.

Pôvabné široké okolie Marrákešu

Približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu Vás očakáva Agadir, lákavý hlavne v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie orientovaní cestovatelia majú možnosť objaviť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru (územie pod marockou správou).

0