VLetenky

Maroko s Air Berlin od 168 EUR

Majorelle Garden
Botanická záhrada Majorelle Garden v Marrákeši (foto: Viault/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

K pútavým cestám do impresívneho severoafrického Maroka máte možnosť využiť priame letecké spojenie zo strednej Európy na pravidelných linkách spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého mesta Agadir sa dajú kúpiť za 168 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “UEBERALL20” oprávňujúceho na zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 188 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 27. januára.

Do marockého veľkomesta Marrákeš doletíte z rakúskej Viedne za 178 EUR (aplikovaný promokód zľavní opäť pôvodnú sumu 198 EUR o 20 EUR). Zľavový kupón sa zadáva v priebehu rezervačného procesu po vybraní jednotlivých letov a vypísaní osobných údajov (do políčka “Voucher code”).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky v kombinácii s uplatneným promokódom určujú odlety v období od 1. februára do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc a predaj do 27. januára (do 23:59).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (v závislosti od zvoleného routingu) predovšetkým v čase od začiatku februára do konca mája 2016.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Maroka nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. mája s návratom z Agadiru (AGA) dňa 24. mája 2016.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z viedenského letiska (VIE) dňa 19. mája s návratom z marockého Marrákešu (RAK) dňa 26. mája 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Agadir za 168 EUR (17.05.-24.05.2016 s promokódom / 188 EUR pred zľavou)
Viedeň – Marrákeš za 178 EUR (19.05.-26.05.2016 s promokódom / 198 EUR pred zľavou)

Maroko

Famózny Marrákeš v centrálnej partii Maroka

Miliónový Marrákeš, položený v juhozápadnej časti Maroka, Vás očakáva v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako celkom výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu v strede Maroka sa dá využiť aj ako východisko výletov do centrálneho regiónu.

Príťažlivé široké okolie Marrákešu

Zhruba 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu Vás čaká Agadir, lákavý hlavne v teplejších mesiacoch svojimi prekrásnymi plážami. O niečo severnejšie nájdete príjemné prímorské mesto Essaouira (a pokračovať sa dá popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie ladení cestovatelia majú šancu odhaliť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru (územie pod marockou správou).

0