VLetenky

Maroko s Air Berlin od 165 EUR

Toubkal
Krajinka vo Vysokom Atlase v okolí Jebel Toubkal (foto: Nouari0/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

K lákavým cestám do pôsobivého severoafrického Maroka možno využiť priame letecké spojenie zo strednej Európy na pravidelných linkách spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Marrákešu sa predávajú za 165 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “SOMMERPAUSE” umožňujúceho zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 185 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 11. mája.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky v kombinácii s uplatneným promokódom stanovujú odlety v období od 15. mája do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc a predaj v priebehu 11. mája (do 23:59).

Zľavový kupón (“SOMMERPAUSE”) sa zadáva v priebehu rezervačného procesu po zvolení jednotlivých letov a vypísaní osobných údajov (do políčka “Voucher code”).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca mája do konca júna 2016.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Maroka nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. júna (nedeľa) s návratom z marockého Marrákešu (RAK) dňa 12. júna 2016 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Marrákeš za 165 EUR (05.06.-12.06.2016 s promokódom / 185 EUR pred zľavou)

Maroko

Znamenitý Marrákeš v centrálnej časti Maroka

Miliónový Marrákeš, situovaný v juhozápadnej partii Maroka, Vás čaká v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako vcelku vhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu v strede Maroka sa dá využiť i ako východisko výletov do centrálneho regiónu.

Pôvabné široké okolie Marrákešu

Približne 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu Vás očakáva Agadir, pútavý najmä v teplejších mesiacoch svojimi nádhernými plážami. O čosi severnejšie nájdete pohodové prímorské mesto Essaouira (a pokračovať sa dá popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie zameraní cestovatelia majú príležitosť objaviť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru (územie pod marockou správou).

0