VLetenky

Maroko s Air Berlin od 146 EUR

 Jebel Toubkal
Berberská dedinka vo Vysokom Atlase v okolí Jebel Toubkal (foto: Julia Maudlin/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu do impresívneho severoafrického Maroka máte možnosť využiť priame letecké spojenie zo strednej Európy na pravidelných linkách spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Marrákešu sa dajú kúpiť za 146 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “SONNEN15” umožňujúceho zľavu 15 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 161 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 7. júla (do 23:59).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky v kombinácii s aplikovaným promokódom určujú min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc a predaj počas 7. júla.

Zľavový kupón (“SONNEN15”) sa zadáva v priebehu rezervačného procesu po vybraní jednotlivých letov a vypísaní osobných údajov (do políčka “Voucher code”).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice septembra 2016 do konca apríla 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Maroka môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. septembra s návratom z marockého Marrákešu (RAK) dňa 29. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Marrákeš za 146 EUR (18.09.-29.09.2016 s promokódom / 161 EUR pred zľavou)

Maroko

Famózny Marrákeš v centrálnej partii Maroka

Miliónový Marrákeš, položený v juhozápadnej časti Maroka, Vás očakáva v blízkosti úpätia pohoria Atlas. Toto tretie najľudnatejšie marocké sídlo (po Casablance a Rabate) môže poslúžiť ako celkom výhodný východiskový bod na výlety do oblasti najvyššej hory Maroka Jebel Toubkal (4167 m), ale vzhľadom na polohu v strede Maroka sa dá využiť aj ako východisko výletov do centrálneho regiónu.

Príťažlivé široké okolie Marrákešu

Zhruba 300 km smerom na juhozápad od Marrákešu Vás čaká Agadir, pútavý hlavne v teplejších mesiacoch svojimi prekrásnymi plážami. O niečo severnejšie nájdete príjemné prímorské mesto Essaouira (a pokračovať možno popri pobreží Atlantiku až do moderného marockého veľkomesta Casablanca). Dobrodružnejšie orientovaní cestovatelia majú šancu odhaliť menej navštevovanú Západnú Saharu, nachádzajúcu sa smerom na juh od Agadiru (územie pod marockou správou).

0