VLetenky

Mallorca s Vueling od 80 EUR

Cala Mallorca
Príjemné stredomorské súostrovie Mallorca (foto: Vicente Villamón/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vcelku pútavú možnosť na objavovanie famóznych Baleárskych ostrovov (nielen) v priebehu letných prázdnin ponúka miestna letecká spoločnosť Vueling na svojom novom spojení Viedeň – Palma.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielske subtropické súostrovia Mallorca sú v predaji za 80 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od začiatku júna do konca októbra 2018 – vrátane letných prázdnin (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mallorcu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. júla s návratom zo španielskej Palmy (PMI) dňa 11. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Palma de Mallorca za 80 EUR (04.07.-11.07.2018)

Mallorca

Španielsku Mallorcu, znamenitý ostrov v Stredozemnom mori, obýva približne 900 tisíc ľudí. Aj keď ju skôr poznáme najmä vďaka pôsobivým plážam, sklamaní určite neostanú ani vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a priaznivci pešej turistiky. Najväčšie sídlo Mallorcy, očarujúce mesto Palma, pravdepodobne nebude treba bližšie predstavovať.

Zo samotnej Palmy sa skúste vydať na výpravu na sever do impozantného pohoria Serra de Tramuntana a pokoriť druhý najvyšší vrchol ostrova Puig de Massanella (1364 m). Svojou prítomnosťou nezabudnite poctiť i fascinujúci kaňon Torrent de Pareis neďaleko Sa Calobra. Určite nevynechajte ani najsevernejší bod Mallorcy, neskutočne fotogenický mys Cap de Formentor.

0