VLetenky

Mallorca s Eurowings za 40 EUR

Mallorca Beach
Pobrežné scenérie stredomorského súostrovia Mallorca (foto: Facundo Win/Pixabay/CC0)

Vcelku pútavú možnosť na objavovanie famóznych Baleárskych ostrovov (na začiatku sezóny) ponúka svojou aktualizovanou ponukou letecká spoločnosť Eurowings z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielske subtropické súostrovie Mallorca sú v predaji za 40 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas mája 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mallorcu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 11. mája s návratom zo španielskej Palmy (PMI) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 18. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Palma de Mallorca za 40 EUR (11.05.-18.05.2017)

Mallorca

Španielsku Mallorcu, znamenitý ostrov v Stredozemnom mori, obýva približne 900 tisíc ľudí. Aj keď ju skôr poznáme najmä vďaka pôsobivým plážam, sklamaní určite neostanú ani vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a priaznivci pešej turistiky. Najväčšie sídlo Mallorcy, očarujúce mesto Palma, pravdepodobne nebude treba bližšie predstavovať.

Zo samotnej Palmy sa skúste vydať na výpravu na sever do impozantného pohoria Serra de Tramuntana a pokoriť druhý najvyšší vrchol ostrova Puig de Massanella (1364 m). Svojou prítomnosťou nezabudnite poctiť i fascinujúci kaňon Torrent de Pareis neďaleko Sa Calobra. Určite nevynechajte ani najsevernejší bod Mallorcy, neskutočne fotogenický mys Cap de Formentor.

0