VLetenky

Mallorca s Eurowings od 72 EUR

Es Pontàs
Mallorca – skalné okno Es Pontàs na juhovýchode (foto: Simontour/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Príležitosť na objavovanie famóznych Baleárskych ostrovov (na konci sezóny) ponúka na svojom pravidelnom spojení letecká spoločnosť Eurowings z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielske subtropické súostrovia Mallorca sa dajú kúpiť za 72 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mallorcu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. októbra s návratom zo španielskej Palmy (PMI) dňa 15. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Palma de Mallorca za 72 EUR (07.10.-15.10.2018)

VIE-PMI
Viedeň, Rakúsko – Palma de Mallorca, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mallorca

Španielsku Mallorcu, znamenitý ostrov v Stredozemnom mori, obýva približne 900 tisíc ľudí. Aj keď ju skôr poznáme najmä vďaka pôsobivým plážam, sklamaní určite nezostanú ani vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a priaznivci pešej turistiky. Najväčšie sídlo Mallorcy, očarujúce mesto Palma, pravdepodobne nebude treba bližšie predstavovať.

Zo samotnej Palmy sa skúste vydať na výpravu na sever do impozantného pohoria Serra de Tramuntana a pokoriť druhý najvyšší vrchol ostrova Puig de Massanella (1364 m). Svojou prítomnosťou nezabudnite poctiť i fascinujúci kaňon Torrent de Pareis neďaleko Sa Calobra. Určite nevynechajte ani najsevernejší bod Mallorcy, neskutočne fotogenický mys Cap de Formentor.

0