VLetenky

Mallorca s Eurowings od 64 EUR

Port d'Andratx
Stredomorská Mallorca – mestečko Port d’Andratx na juhozápade (foto: Nicole Pankalla/Pixabay/CC0)

Príležitosť na objavovanie znamenitých Baleárskych ostrovov (v závere sezóny) núka na svojom pravidelnom spojení letecká spoločnosť Eurowings z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielske subtropické súostrovia Mallorca sa dajú kúpiť za 64 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Mallorcu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. októbra s návratom zo španielskej Palmy (PMI) dňa 24. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Palma de Mallorca za 64 EUR (21.10.-24.10.2018)

VIE-PMI
Viedeň, Rakúsko – Palma de Mallorca, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mallorca

Španielsku Mallorcu, famózny ostrov v Stredozemnom mori, obýva zhruba 900 tisíc ľudí. I keď ju skôr poznáme hlavne vďaka impresívnym plážam, sklamaní istotne nezostanú ani vášniví milovníci impozantných horských scenérií a fanúšikovia pešej turistiky. Najväčšie sídlo Mallorcy, okúzľujúce mesto Palma, zrejme nebude treba bližšie predstavovať.

Zo samotnej Palmy sa skúste vybrať na výpravu na sever do majestátneho pohoria Serra de Tramuntana a zdolať druhý najvyšší vrchol ostrova Puig de Massanella (1364 m). Svojou prítomnosťou nezabudnite poctiť aj fantastický kaňon Torrent de Pareis neďaleko Sa Calobra. Istotne neobíďte ani najsevernejší bod Mallorcy, nesmierne fotogenický mys Cap de Formentor.

0