VLetenky

Mallorca s Eurowings od 40 EUR

Cala Agulla MAllorca
Oblasť Cala Agulla na východe stredomorského súostrovia Mallorca (foto: lapping/Pixabay/CC0)

Celkom lákavú možnosť na objavovanie znamenitých Baleárskych ostrovov (na začiatku sezóny) núka na svojom pravidelnom spojení letecká spoločnosť Eurowings z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielske subtropické súostrovia Mallorca kúpite za 40 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu mája 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Mallorcu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 13. mája (sobota) s návratom zo španielskej Palmy (PMI) dňa 20. mája 2017 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Palma de Mallorca za 40 EUR (13.05.-20.05.2017)

Mallorca

Španielsku Mallorcu, famózny ostrov v Stredozemnom mori, obýva zhruba 900 tisíc ľudí. I keď ju skôr poznáme hlavne vďaka impresívnym plážam, sklamaní istotne nezostanú ani vášniví milovníci impozantných horských scenérií a fanúšikovia pešej turistiky. Najväčšie sídlo Mallorcy, okúzľujúce mesto Palma, zrejme nebude treba bližšie predstavovať.

Zo samotnej Palmy sa skúste vybrať na výpravu na sever do majestátneho pohoria Serra de Tramuntana a zdolať druhý najvyšší vrchol ostrova Puig de Massanella (1364 m). Svojou prítomnosťou nezabudnite poctiť aj fantastický kaňon Torrent de Pareis neďaleko Sa Calobra. Istotne neobíďte ani najsevernejší bod Mallorcy, nesmierne fotogenický mys Cap de Formentor.

0