VLetenky

Maledivy s Flydubai v business class od 557 EUR

Maldives
Grandiózne scenérie Indického oceánu v podobe tropických Maledív (foto: David Mark/Pixabay/CC0)

Cestu na geniálne Maledivy v Indickom oceáne si máte príležitosť vychutnať v biznis triede leteckej spoločnosti Flydubai pri odlete z Bratislavy a z Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Malé v “business class” sú v predaji za 15049 CZK (alebo v prepočte cca 557 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla, resp. za 589 EUR s odletom z bratislavského letiska M.R. Štefánika. V cene 369 EUR možno letieť z Bratislavy v “economy class”.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 10. mája do do 20. júna 2017 a predaj do 27. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatné prihlásenie do programu aerolínie pod názvom „OPEN“, ktorého členovia majú aktuálne výraznú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete (podľa zvolenej cestovnej triedy a trasy) v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky v “business class” nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 26. mája a návrat z Malé (MLE) dňa 8. júna 2017 (za 15049 CZK / 557 EUR).

Ďalším príkladom rezervácie spiatočnej letenky v “business class” nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 26. mája a návrat z Malé (MLE) dňa 8. júna 2017 (za 589 EUR).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky v “economy class” nech bude napr. odlet z Bratislavy (BTS) dňa 26. mája a návrat z Malé (MLE) dňa 8. júna 2017 (za 369 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Malé za 15049 CZK v biznis triede s “OPEN” (26.05.-08.06.2017)
Bratislava – Malé za 589 EUR v biznis triede s “OPEN” (26.05.-08.06.2017)

Bratislava – Malé za 369 EUR v ekonomickej triede s “OPEN” (26.05.-08.06.2017)

Maledivy

Nádherné Maledivy majú status najmenšej krajiny Ázie (ako podľa rozlohy, tak aj vzhľadom na počet obyvateľov). Rozprestierajú sa na juh od indického súostrovia Lakadivy, zhruba 400 km juhozápadne od “pevninskej” Indie a približne 700 km na juhozápad od Srí Lanky. Maledivy tvorí skoro 1200 koralových ostrovov a ostrovčekov, združených do 26 atolov (len desať z nich smú navštevovať turisti). Hlavné mesto tejto ostrovnej krajiny, impresívne Malé, nájdete na úplnom juhu atolu North Malé (región Kaafu). Medzinárodné letisko Malé Intl Airport (MLE) Vás čaká na vedľajšom Hulhullé.

Možnosti dopravy po Maledivách

Pravidelnú leteckú dopravu medzi ostrovmi zaisťujú spoločnosti Maldivian (lietadlami DHC-8) a FlyMe (ATR-42), zatiaľ čo (turistické) charterové lety do jednotlivých (súkromných) “rezortov” zaisťujú najmä hydroplány Maldivian Air Taxi (DHC-6) a Trans Maldivian Airways (DHC-6). Do mnohých lokalít v neveľkej vzdialenosti od maledivskej metropoly Malé však doputujete i v oveľa ekonomickejšej verzii – cenovo veľmi dostupnou rýchloloďou, pričom niekoľko ostrovných rezortov delí od Malé menej ako hodina jazdy (a za niektoré z nich zaplatíte aj na maledivské “pomery” rozumnú sumu).

Výlet na Srí Lanku?

Ak by Vás predsa len náhodou prekrásne biele piesočnaté pláže fantastické Maledív po dlhšom čase čase omrzeli, v rámci svojich časových možností skúste pripojiť návštevu nemenej pútavého súostrovia Srí Lanka. Ceny obojsmerných leteniek na leteckej linke z Malé (MLE) do Colomba (CMB) začínajú (vyššie) nad 100 EUR s China Eastern Airlines (“5th Freedom Flight”), o niečo viac zaplatíte (taktiež) pri priamych letoch so spoločnosťami Mihin Lanka, SriLankan Airlines či Korean Air. Ideálnou kombináciou spoločnej návštevy oboch krajín by mohol byť týždeň strávený na Maledivách, s následným týždňovým pobytom na Srí Lanke (a odletom naspäť do Európy znovu z Maledív).

0